Publications Office of the EU
"LEVERING VAN 3 BR. ELEKTRISCHE BEDRIJVEN EN 3 BR. GRAND STATIONS VOOR HEN VOOR DE NOODZAKEN VAN DE SANDANSKI MUNICIPALITEIT" - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

"LEVERING VAN 3 BR. ELEKTRISCHE BEDRIJVEN EN 3 BR. GRAND STATIONS VOOR HEN VOOR DE NOODZAKEN VAN DE SANDANSKI MUNICIPALITEIT"

  • Gepubliceerd
    04/08/2026
  • Uiterste termijn
    03/09/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ОБЩИНА САНДАНСКИ
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG413 Благоевград
Sector (CPV)
34144910 Elektrische bussen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,031,100.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
598246
Beschrijving

"LEVERING VAN 3 BR. ELEKTRISCHE BEDRIJVEN EN 3 BR. GRAND STATIONS VOOR HEN VOOR DE NOODZAKEN VAN DE SANDANSKI MUNICIPALITEIT"

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/598246
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.eop.bg/today/598246
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/09/2026 13:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.