Publications Office of the EU
Roemenië-Cluj-Napoca: Aardgas - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Cluj-Napoca: Aardgas

  • Gepubliceerd
    29/11/2017
  • Uiterste termijn
    28/12/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    22/01/2018
  • Gunning
    25/01/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Cluj-Napoca
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO113 Cluj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
09123000 Aardgas
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,426,760.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,420,838.96 RON
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Furnizare gaze naturale la locurile de consum eligibile, aflate in administrarea Directiei Generale Regionale a Finantelor Publice Cluj-Napoca, conform caietului de sarcini.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/01/2018 18:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,426,760.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
2,420,838.96 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: E.ON Energie România S.A.
Postadres: Bulevardul Pandurilor nr. 42, et. 2
Stad: Târgu Mureș
Postcode: 540554
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.