Publications Office of the EU
Frankrijk-Duinkerken: Diensten door architectenbureaus voor gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Duinkerken: Diensten door architectenbureaus voor gebouwen

  • Gepubliceerd
    23/03/2020
  • Uiterste termijn
    05/06/2020
  • Gunning
    14/09/2020
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Flandre Opale Habitat
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Locatie van de koper
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Sector (CPV)
71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
166,354.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
284,391.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
166,354.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
284,391.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Charrier Vincent
Postadres: 12/14 rue Faidherbe
Stad: Lille
Postcode: 59800
Land: FRA

Officiële naam: HDM Inenierie SA
Postadres: 20 rue Hubble
Stad: Sainghin-en-Melantois
Postcode: 59262
Land: FRA

Officiële naam: SAS Euro DB
Postadres: 102 rue des Sequoias
Stad: Lesquin
Postcode: 59210
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.