Publications Office of the EU
Duitsland-Dresden: Netwerkcomponenten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Dresden: Netwerkcomponenten

  • Gepubliceerd
    30/09/2022
  • Uiterste termijn
    27/10/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    27/10/2022
  • Gunning
    14/11/2022
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Kassenärztliche Vereinigung Sachsen LGST
Plaats van uitvoering
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
30237110 Netwerkinterfaces
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
328,633.45 EUR
Referentienummer inschrijving
IT-2022-11
Beschrijving

Lieferung von HPE Aruba-Netzwerkswitches

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Kassenärztliche Vereinigung Sachsen LGST
Postadres: Schützenhöhe 12
Stad: Dresden
NUTS-code: DED21
Postcode: 01099
Land: DEU
Hoofdadres: www.kvs-sachsen.de
Elektronisch via:
https://www.evergabe.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/10/2022 13:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
328,633.45 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: ergoDATA GmbH
Postadres: Lessingstr.27
Stad: Dresden
Postcode: 01465
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.