Publications Office of the EU
Spanje-Comunidad Valenciana: Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Comunidad Valenciana: Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur

  • Gepubliceerd
    30/09/2022
  • Uiterste termijn
    19/01/2023
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ayuntamiento de Villajoyosa
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Locatie van de koper
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sector (CPV)
90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
921,503.44 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
5243/2021
Beschrijving

Servicio de limpieza de edificios públicos, centros docentes e instalaciones deportivas.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.2061151/?
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
921,503.44 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.