Publications Office of the EU
Duitsland-Friedberg (Hessen): Aanbrengen van elektrische fittings - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Friedberg (Hessen): Aanbrengen van elektrische fittings

  • Gepubliceerd
    31/05/2014
  • Uiterste termijn
    15/07/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    15/07/2014
  • Gunning
    12/09/2014
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
hbm Hessisches Baumanagement Vergabebereich Friedberg
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45311200 Aanbrengen van elektrische fittings
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,971,999.99 EUR
Referentienummer inschrijving
A0421-2014-0968
Beschrijving

BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/07/2014 10:30
Plaats van uitvoering
CPV-code

45311200 - Aanbrengen van elektrische fittings

33000000 - Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging

33100000 - Medische apparatuur

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,971,999.99 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: AAB I&E Anlagenbau GmbH
Postadres: Raniser Straße 26
Stad: Pößneck
Postcode: 07381
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.