Publications Office of the EU
Tsjechië-Metylovice: Adviezen inzake techniek en bouw - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Tsjechië-Metylovice: Adviezen inzake techniek en bouw

  • Gepubliceerd
    29/11/2023
  • Uiterste termijn
    09/01/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    09/01/2024
  • Gunning
    23/05/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sector (CPV)
71310000 Adviezen inzake techniek en bouw
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,900,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,700,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
N006/23/V00033863
Beschrijving

Verlening van TDS-diensten (technisch toezicht op de bouwer), coördinator van VGW en andere met name technische, advies- en organisatorische activiteiten in verband met de voorbereiding en uitvoering van bouwwerken bestaande uit de modernisering en uitbreiding van de gebouwen van het Medisch Medisch Instituut Metylovice, voor zover deze activiteiten niet langer door het ontwerpteam worden verricht.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/odbornylecebnyustav
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/01/2024 10:05
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
8,900,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
4,700,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: FLAGRO a.s.
Postadres:
Stad: Ostrava - Přívoz
Postcode: 70200
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.