Publications Office of the EU
Frankrijk-Rouen: Uitvoeren van financiële audit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Rouen: Uitvoeren van financiële audit

  • Gepubliceerd
    08/06/2022
  • Uiterste termijn
    05/07/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    06/07/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
département de Seine-Maritime
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Locatie van de koper
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sector (CPV)
79212100 Uitvoeren van financiële audit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
120,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

le contrat porte sur les prestations suivantes : Notation d'émetteur et des programmes d'émissions du Département de la Seine-MaritimeLa consultation porte sur le recours à une agence de notation pour procéder à l'attribution et le suivi de notes d'émetteur à court et long terme du Département de la Seine-Maritime, à la notation de son programme d'émission de titres Euros Medium Term Notes (Emtn) et son suivi, ainsi qu'à la notation (et son suivi) d'un éventuel programme de titres négociables à court terme que le Département pourrait mettre en place

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.mpe76.fr/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/07/2022 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
120,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.