Publications Office of the EU
Portugal-Évora: Benodigdheden voor angiografie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Évora: Benodigdheden voor angiografie

  • Gepubliceerd
    03/08/2013
  • Uiterste termijn
    16/09/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    17/09/2013
  • Gunning
    27/11/2013
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Hospital do Espirito Santo de Évora, EPE
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT187 Alentejo Central
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33111710 Benodigdheden voor angiografie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
132,852.55 EUR
Referentienummer inschrijving
120018.13
Beschrijving

Aquisição de DM, angiografia digital.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/09/2013 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
132,852.55 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Terumo Europe
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.