Publications Office of the EU
Duitsland-Jena: Installeren van ventilatie en airconditioning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Jena: Installeren van ventilatie en airconditioning

  • Gepubliceerd
    07/04/2023
  • Uiterste termijn
    09/05/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    09/05/2023
  • Gunning
    13/06/2023
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Friedrich - Schiller - Universität Jena Vergabestelle Bau- und Planungsleistungen
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45331200 Installeren van ventilatie en airconditioning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,234,361.00 EUR
Referentienummer inschrijving
23-11-80457080-B-O-18
Beschrijving

Die Friedrich-Schiller-Universität beabsichtigt die Neuerrichtung eines Forschungsgebäudes Microverse Center (MCJ) in Jena.
Gegenstand der geplanten Beauftragung ist die Errichtung Raumlufttechnischer Anlagen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YEV6F4M
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/05/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
3,234,361.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Pleitz GmbH
Postadres: Golzener Str. 4
Stad: Laucha
Postcode: 06636
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.