Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Stoke-on-Trent: Gezondheidsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verenigd Koninkrijk-Stoke-on-Trent: Gezondheidsdiensten

  • Gepubliceerd
    17/08/2017
  • Uiterste termijn
    15/09/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    15/09/2017
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
NHS Midlands and Lancashire CSU
Plaats van uitvoering
NUTS code: UKD4 Lancashire
Locatie van de koper
NUTS code: UKD4 Lancashire
Sector (CPV)
85100000 Gezondheidsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,959,135.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
L-16-25
Beschrijving

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: NHS Midlands and Lancashire CSU
Postadres: Heron House, 120 Grove Road
Stad: Stoke-on-Trent
NUTS-code: UKD4
Postcode: ST4 4LX
Land: GBR
Contactpersoon: Paula Williams
Hoofdadres: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/09/2017 10:01
Kopers
NHS West Lancashire
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.