Publications Office of the EU
Roemenië-Timișoara: Draagbare computers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Timișoara: Draagbare computers

  • Gepubliceerd
    16/12/2020
  • Uiterste termijn
    18/01/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    18/01/2021
  • Gunning
    01/03/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Universitatea de Vest din Timișoara
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO424 Timiş
Locatie van de koper
NUTS code: RO424 Timiş
Sector (CPV)
30213100 Draagbare computers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
908,142.83 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
874,207.36 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
4250670-2020-24
Beschrijving

In baza contractului/contractelor ce se doreste a fi atribuit/e se va asigura furnizarea produselor precizate in caietele de sarcini.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor: 20 de zile, inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
De termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Clarificarile depuse dupa acest termen nu vor mai fi luate in considerare.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Universitatea de Vest din Timișoara
Nationaal registratienummer: RO4250670
Postadres: Bulevardul Vasile Pârvan nr. 4
Stad: Timișoara
NUTS-code: RO424
Postcode: 300223
Land: ROU
Contactpersoon: Monica Brihan
Hoofdadres: www.uvt.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/01/2021 15:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.