Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Wroclaw: Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten

  • Gepubliceerd
    13/12/2014
  • Uiterste termijn
    20/01/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    20/01/2015
  • Gunning
    27/02/2015
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,800,000.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
14,276,201,427,620.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZZK-WP/3400/156/14
Beschrijving

Wykonanie usług konserwacji i usuwania awarii w zakresie robót budowlanych w budynkach, lokalach (także w lokalach we Wspólnotach Mieszkaniowych) oraz na terenach zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Wrocław, w rejonach H i I.
We wskazanych rejonach znajduje się: 186 budynków stanowiących własność Gminy, a w nich
2204 lokali mieszkalnych i 215 lokali użytkowych; 369 budynków wspólnot mieszkaniowych,
gdzie Gmina posiada 3416 lokali mieszkalnych i 160 lokali użytkowych; 134 garaży gminnych.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/01/2015 13:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

50800000 - Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten

70330000 - Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis

70000000 - Makelaarsdiensten

70300000 - Makelaarsdiensten op honorarium- of contractbasis

71000000 - Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,800,000.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
14,276,201,427,620.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: City Service Grupa Techniczna S. z o.o.
Postadres: ul. 17 Stycznia 48
Stad: Warszawa
Postcode: 02-146
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.