Publications Office of the EU
Duitsland-Trier: Diensten in verband met bosbouw - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Trier: Diensten in verband met bosbouw

  • Gepubliceerd
    19/06/2013
  • Uiterste termijn
    13/08/2013
  • Gunning
    17/09/2013
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadtverwaltung Trier
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEB21 Trier, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
77230000 Diensten in verband met bosbouw
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
258,072.09 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Forstliche Bodenschutzkalkung mit Luftfahrzeugen im Stadtwald Trier in den Forstrevieren Ehrang sowie Weisshaus/Pfalzel.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

77230000 - Diensten in verband met bosbouw

60440000 - Luchtvaart- en aanverwante diensten

60000000 - Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)

60400000 - Luchtvervoer

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
258,072.09 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: HeTraLog GmbH
Postadres: Schmiedestraße 7
Stad: Hemer
Postcode: 58675
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.