Publications Office of the EU
Frankrijk-Ussel: Gebruiksklaarmaken van verwarmingsinstallaties - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Ussel: Gebruiksklaarmaken van verwarmingsinstallaties

  • Gepubliceerd
    01/08/2015
  • Uiterste termijn
    24/09/2015
  • Gunning
    02/11/2015
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Mairie d'Ussel
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRI21 Corrèze
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
50721000 Gebruiksklaarmaken van verwarmingsinstallaties
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
341,440.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2015-FCS-08
Beschrijving

Exploitation des installations thermiques des bâtiments communaux P2-P3.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Mairie d'Ussel
Postadres: 26 avenue Marmontel
Stad: Ussel
Postcode: 19200
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
341,440.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Cofely Services
Postadres: 18 rue Thomas Edison
Stad: Canejan
Postcode: 33612
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.