Publications Office of the EU
Spanje-Valencia: Exploitatie van een afvalwaterzuiveringsinstallatie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valencia: Exploitatie van een afvalwaterzuiveringsinstallatie

  • Gepubliceerd
    19/01/2018
  • Uiterste termijn
    28/02/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    23/03/2018
  • Gunning
    20/03/2019
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Vicepresidencia del Consejo de Administración de la Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES523 Valencia / València
Locatie van de koper
NUTS code: ES52 Comunitat Valenciana
Sector (CPV)
90481000 Exploitatie van een afvalwaterzuiveringsinstallatie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,152,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
465,047.58 EUR
Referentienummer inschrijving
2017/GV/0037
Beschrijving

Servicio de funcionamiento y mantenimiento del sistema de saneamiento y depuración de aguas residuales de Náquera-Serra (Valencia).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana (EPSAR)
Nationaal registratienummer: Q-9650012-I
Postadres: c/ Alvaro de Bazán, 10-entlo.
Stad: Valencia
NUTS-code: ES52
Postcode: 46010
Land: ESP
Contactpersoon: Departamento de Contratación
Hoofdadres: http://www.epsar.gva.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/03/2018 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,152,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
465,047.58 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Global Omnium Medioambiente, S. A.
Postadres: Gran Vía Marqués del Turia, 17
Stad: València
Postcode: 46005
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.