Publications Office of the EU
Exploitatie van de collectieve sanitaire voorzieningen van Saint-Étienne Métropole op het grondgebied van Plaine - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Exploitatie van de collectieve sanitaire voorzieningen van Saint-Étienne Métropole op het grondgebied van Plaine

  • Gepubliceerd
    08/03/2024
  • Uiterste termijn
    16/05/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    16/05/2024
  • Gunning
    04/12/2024
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Saint-Etienne Métropole
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FRK25 Loire
Sector (CPV)
65120000 Exploitatie van een waterzuiveringsinstallatie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,569,403.50 EUR
Referentienummer inschrijving
2024-ASRI-0005
Beschrijving

De diensten waarop dit contract betrekking heeft, omvatten: onderhoud en monitoring van gescheiden en unitaire opvangnetwerken voor afvalwater en netwerktoebehoren, van het openbare gedeelte van de verbindingen met het openbare opvangnetwerk en van collectieve rioleringsinstallaties; onderhoud en monitoring van afvalwater- en slibzuiveringsinstallaties; - het toezicht op en de controle van lozingen van netwerken en structuren in de natuurlijke omgeving, het onderzoek naar anomalieën die de goede werking van de dienst kunnen verstoren en de resorptie van deze situaties binnen de in deze C.C.T.P. vastgestelde grenzen; - de verwijdering van afvalstoffen en andere bijproducten en de verwijdering en verwijdering van slib dat overeenkomstig de voorschriften is geproduceerd; - de door deze C.C.T.P. aan de contractant in rekening gebrachte werkzaamheden uit te voeren; - het beheren van relaties met gebruikers van de dienst binnen de door deze C.C.T.P. gestelde grenzen; - informatie en technische bijstand aan de Gemeenschap om haar in staat te stellen haar dienst te controleren; - incidenteel en in verband met de exploitatie van de openbare riolering, het onderhoud van scheidende regenwaterwerken en -netwerken en netwerkaccessoires binnen de grenzen van deze C.C.T.P. De diensten worden geregeld door eenheidsprijzen. Met het oog op de bevordering van de werkgelegenheid en de bestrijding van uitsluiting heeft de Gemeenschap besloten in dit contract een clausule op te nemen over integratie door economische activiteit. De verbintenis van de contractant resulteert in een aantal uren invoeging voor de totale duur van het contract, zoals gespecificeerd in bijlage 3 bij de verbintenisakte.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/05/2024 14:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

65120000 - Exploitatie van een waterzuiveringsinstallatie

90000000 - Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu

90400000 - Diensten in verband met afvalwater

Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Valeur technique de l'offre
Gewicht (percentage, exact): 50
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Aspects Transition Ecologique et Solidaire (Tes)
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: cost
Beschrijving: Prix et aspects financiers
Gewicht (percentage, exact): 45
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
5,569,403.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: VEOLIA EAU - COMPAGNIE GENERALE DES EAUX
Postadres:
Stad: Marseille 16
Postcode: 13016
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.