Publications Office of the EU
Polen-Opole: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Opole: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

  • Gepubliceerd
    25/04/2015
  • Uiterste termijn
    02/06/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    02/06/2015
  • Gunning
    03/06/2015
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,523,756.79 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,665,282.60 PLN
Referentienummer inschrijving
DLG.39.484/15
Beschrijving

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/06/2015 11:15
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

09300000 - Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

09310000 - Elektriciteit

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
3,523,756.79 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
3,665,282.60 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Ecoergia Sp. z o.o.
Postadres: ul. Emaus 40/3
Stad: Kraków
Postcode: 30-213
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.