Publications Office of the EU
Aankondiging van gunning van een opdracht - Aankoop van verzekeringen voor de gemeente Aarhus - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Aankondiging van gunning van een opdracht - Aankoop van verzekeringen voor de gemeente Aarhus

  • Gepubliceerd
    02/07/2025
  • Uiterste termijn
    16/09/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    16/09/2025
  • Gunning
    24/11/2025
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Aarhus Kommune
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DK042 Østjylland
Sector (CPV)
66510000 Verzekeringsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
66,550,000.00 DKK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
271035849
Beschrijving

De gemeente Aarhus wenst voor een of meer van de volgende percelen in te schrijven volgens het criterium van de economisch voordeligste inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding:Gedeeltelijke overeenkomst 1: Bouw-, constructie- en roerende-zaakverzekeringDeelnemingsovereenkomst 2: Motorrijtuigenverzekering Raadpleeg de specificaties van de desbetreffende eisen in de aanbestedingsstukken. Zie het bestek voor andere informatie.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://permalink.mercell.com/252185903.aspx
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://permalink.mercell.com/252185903.aspx
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/09/2025 16:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.