Publications Office of the EU
Polen-Krakau: Computeruitrusting en -benodigdheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Krakau: Computeruitrusting en -benodigdheden

  • Gepubliceerd
    03/10/2023
  • Uiterste termijn
    30/10/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    30/10/2023
  • Gunning
    21/11/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sector (CPV)
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,710,136.50 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
KC-zp.272-558/2
Beschrijving

dostawa komputerów przenośnych dla Jednostek AGH - KC-zp.272-558/23

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Postadres: Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Stad: Kraków
NUTS-code: PL213
Postcode: 30-059
Land: POL
Contactpersoon: Sylwia Lempart
Hoofdadres: www.dzp.agh.edu.pl
Elektronisch via:
https://e-propublico.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/10/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.