Publications Office of the EU
Italië-Venetië: Reiniging van transportuitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Venetië: Reiniging van transportuitrusting

  • Gepubliceerd
    07/06/2019
  • Uiterste termijn
    08/07/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    10/07/2019
  • Gunning
    16/12/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Veritas SpA
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITH35 Venezia
Locatie van de koper
NUTS code: ITH35 Venezia
Sector (CPV)
90917000 Reiniging van transportuitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,364,911.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,898,669.82 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Servizio di lavaggio mezzi ed attrezzature

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Veritas S.p.A.
Postadres: Santa Croce 489
Stad: Venezia
NUTS-code: ITH35
Postcode: 30135
Land: ITA
Hoofdadres: https://www.gruppoveritas.it
Elektronisch via:
https://www.gruppoveritas.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/07/2019 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
5,364,911.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
4,898,669.82 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Sandonauto srl
Postadres:
Stad: San Dona' di Piave (VE)
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.