Publications Office of the EU
Elaboración y actualización de la Estrategia de Verificación (EV) del Organismo Intermedio del Programa FEDER Asturias 2021-2027, la elaboración de sus Planes de Verificación(PV) anuales y la realización de las verificaciones de gestión del artículo 74 del Reglamento (UE) 2021/1060, en los términos señalados en el Pliego de Prescripciones Técnicas - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Elaboración y actualización de la Estrategia de Verificación (EV) del Organismo Intermedio del Programa FEDER Asturias 2021-2027, la elaboración de sus Planes de Verificación(PV) anuales y la realización de las verificaciones de gestión del artículo 74 del Reglamento (UE) 2021/1060, en los términos señalados en el Pliego de Prescripciones Técnicas

  • Gepubliceerd
    09/01/2025
  • Uiterste termijn
    27/01/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    29/01/2025
  • Gunning
    23/04/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Consejería de Hacienda y Fondos Europeos del Principado de Asturias
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES120 Asturias
Sector (CPV)
79212000 Auditdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
545,400.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2024000882
Beschrijving

Elaboración y actualización de la Estrategia de Verificación (EV) del Organismo Intermedio del Programa FEDER Asturias 2021-2027, la elaboración de sus Planes de Verificación(PV) anuales y la realización de las verificaciones de gestión del artículo 74 del Reglamento (UE) 2021/1060, en los términos señalados en el Pliego de Prescripciones Técnicas

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/01/2025 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Oferta económica..
Gewicht (percentage, exact): 60
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Estrategia y procedimiento de verificación.
Gewicht (percentage, exact): 40
Geraamde waarde
545,400.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: RED2RED CONSULTORES SL
Postadres:
Stad: MADRID
Postcode: 28039
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.