Publications Office of the EU
Duitsland-Aichach: Plaatsen van scheidingswanden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Aichach: Plaatsen van scheidingswanden

  • Gepubliceerd
    23/12/2017
  • Uiterste termijn
    01/02/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    01/02/2018
  • Gunning
    15/03/2018
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Landkreis Aichach-Friedberg
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Locatie van de koper
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Sector (CPV)
45421141 Plaatsen van scheidingswanden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
179,527.92 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
224,417.27 EUR
Referentienummer inschrijving
GyM 1140-BA3
Beschrijving

Trockenbauarbeiten Mensa.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Landkreis Aichach-Friedberg
Postadres: Münchener Str. 9
Stad: Aichach
NUTS-code: DE275
Postcode: 86551
Land: DEU
Hoofdadres: https://my.vergabe.bayern.de
Elektronisch via:
https://my.vergabe.bayern.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/02/2018 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
179,527.92 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
224,417.27 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: A.S.T. Sommer GmbH
Postadres: Rudolf-Diesel Straße 5
Stad: Kirchdorf am Inn
Postcode: 84375
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.