Publications Office of the EU
Usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm

  • Gunning
    06/02/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Miasto Chełm
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Sector (CPV)
70332000 Beheer van niet voor bewoning bestemd onroerend goed
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
260,162.60 PLN
Referentienummer inschrijving
BZP.271.5.62.2024
Beschrijving

Zakres zamówienia obejmuje: 1) Utrzymanie czystości i porządku na terenie Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej, 2) Obsługa techniczna i administracyjna nieruchomości ChCAG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do Zaproszenia. 2) Szczegółowy opis usług administracyjno-porządkowych w ChCAG stanowiący w załącznik nr 1 do umowy. Szczegółowy zakres zamówienia oraz standardy usług określają następujące dokumenty: a) standardy usług, stanowiący Załącznik nr 2 do Umowy, b) spis materiału roślinnego na terenie ChCAG, stanowiący Załącznik nr 3 do Umowy, c) projekt zagospodarowania terenu ChCAG w skali 1:500, stanowiący Załącznik nr 4 do umowy, d) projekt zagospodarowania dróg z podziałem na nawierzchnie na terenie ChCAG, stanowią-cy załącznik nr 5 do umowy.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Cena
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
260,162.60 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Sp. z o.o.
Postadres:
Stad: Chełm
Postcode: 22-100
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.