Publications Office of the EU
EUROPESE OPEN TELEMATISCHE PROCEDURE VOOR DE VERWERKING VAN DE DIENST VAN COLLECTIE, VERVOER EN CONFERENTIE VAN URBAN WASTE, URBAN HYGIENE EN AANVULLENDE DIENSTEN VAN DE MUNICIPALITEIT VAN VIBONATI (SA). - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

EUROPESE OPEN TELEMATISCHE PROCEDURE VOOR DE VERWERKING VAN DE DIENST VAN COLLECTIE, VERVOER EN CONFERENTIE VAN URBAN WASTE, URBAN HYGIENE EN AANVULLENDE DIENSTEN VAN DE MUNICIPALITEIT VAN VIBONATI (SA).

  • Gunning
    03/12/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
VIBONATI
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,027,555.00 EUR
Referentienummer inschrijving
c4f25194-9f35-4144-91bb-4571938785fa@634-G-32039
Beschrijving

SERVICE VOOR DE VERZAMELING, VERVOER EN BEPALING VAN URBAN WASTE, URBAN HYGIENE EN AANVULLENDE DIENSTEN VAN DE MUNICIPALITEIT VAN VIBONATI (SA).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: offerta economicamente più vantaggiosa sulla base del miglior rapporto qualità/prezzo
Gewicht (percentage, exact): 80
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
2,027,555.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Eka srl - servizi e trasporti per l'ambiente
Postadres:
Stad: POTENZA
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.