Publications Office of the EU
Bankdienst voor de gemeente Graces om een langlopende lening af te sluiten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Bankdienst voor de gemeente Graces om een langlopende lening af te sluiten

  • Gepubliceerd
    08/10/2025
  • Uiterste termijn
    13/11/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    13/11/2025
  • Gunning
    13/01/2026
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gmina Łask
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL714 Sieradzki
Sector (CPV)
66113000 Kredietverlening
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
6,443,663.50 PLN
Referentienummer inschrijving
BU.3051.1.2025
Beschrijving

Het voorwerp van dit contract is een bankdienst met betrekking tot het aangaan door de gemeente Łask van een langlopende banklening ten bedrage van 13.049.900,00 PLN (in woorden: dertien miljoen negenenveertigduizend negenhonderd zloty 00/100), waaronder: eerdere leningen en kredieten terug te betalen en het geplande tekort in de begroting van de gemeente Łask in 2025 te financieren.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://ezamowienia.gov.pl/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://ezamowienia.gov.pl/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/11/2025 10:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
cena
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
6,443,663.50 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
Postadres:
Stad: Skierniewice
Postcode: 96-100
Land:
Officiële naam: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie
Postadres:
Stad: Malanów
Postcode: 62-709
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Zgierzu
Postadres:
Stad: Zgierz
Postcode: 95-100
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Szadku Oddział w Łasku
Postadres:
Stad: Łask
Postcode: 98-100
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Sieradzu Oddział we Wróblewie
Postadres:
Stad: Sieradz
Postcode: 98-285 Wróblew
Land:
Officiële naam: Łódzki Bank Spółdzielczy
Postadres:
Stad: Łódź
Postcode: 90-502
Land:
Officiële naam: Warszawski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Warszawie
Postadres:
Stad: Warszawa
Postcode: 03-984
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
Postadres:
Stad: Biała Rawska
Postcode: 96-230
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Warcie
Postadres:
Stad: Warta
Postcode: 98-290
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Poddębicach
Postadres:
Stad: Poddębice
Postcode: 99-200
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.