Publications Office of the EU
Tsjechië-Brno: Mobieletelefoondiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Brno: Mobieletelefoondiensten

  • Gunning
    04/11/2015
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
64212000 Mobieletelefoondiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
356,318.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem této veřejné zakázky je zajištění mobilních telekomunikačních služeb pro Masarykovu univerzitu. Předmět konkrétně zahrnuje:
a) mobilní hlasové a SMS služby;
b) internetové připojení k notebookům a dalším zařízením;
c) dodávky SIM karet, vč. jejich dopravy.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
356,318.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: T-Mobile Czech Republic, a.s.
Postadres: Tomíčkova 2144/1
Stad: Praha 4
Postcode: 149 00
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.