Publications Office of the EU
Personeelsvervoer van het Animal Health Research Center (CISA), in Finca Valdeolmos, van het National Institute of Agricultural and Food Research Center, van het State Agency Superior Council for Scientific Research. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Personeelsvervoer van het Animal Health Research Center (CISA), in Finca Valdeolmos, van het National Institute of Agricultural and Food Research Center, van het State Agency Superior Council for Scientific Research.

  • Gepubliceerd
    31/07/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
  • Uiterste termijn
    23/09/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    01/10/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Secretaría General de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
437,961.60 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
35362/26
Beschrijving

Zoals aangegeven in het verslag ter rechtvaardiging van de ontoereikende middelen en de noodzaak om contracten te sluiten en in de technische specificaties.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=94YAEy70I087u6%2B%2FR7DUoA%3D%3D
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=94YAEy70I087u6%2B%2FR7DUoA%3D%3D
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/10/2026 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Mejoras y/o aportaciones adicionales evaluables mediante fórmula.
Gewicht (percentage, exact): 15
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Oferta económica.
Gewicht (percentage, exact): 71
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Sistemas de control y seguimiento que utilizará para garantizar la correcta ejecución del contrato..
Gewicht (percentage, exact): 14
Geraamde waarde
437,961.60 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.