Publications Office of the EU
Frankrijk-Cherbourg-en-Cotentin: Buitenverlichting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Cherbourg-en-Cotentin: Buitenverlichting

  • Gepubliceerd
    15/01/2021
  • Uiterste termijn
    15/02/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    15/02/2021
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Cherbourg-en-Cotentin
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRD12 Manche
Locatie van de koper
NUTS code: FRD12 Manche
Sector (CPV)
31527200 Buitenverlichting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
350,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Location de matériels d'illumination.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.marches-publics.info
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/02/2021 12:01
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
350,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.