Publications Office of the EU
Wijziging van de commissie aan het overheidsbedrijf Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), van de technische bijstandswerkzaamheden voor het kantoor van de overheidsgegevens van Navvarre. Gebieden van technologie, innovatie, datacultuur en ethiek. (EXP. 0005-0402-2022-000035) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Wijziging van de commissie aan het overheidsbedrijf Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), van de technische bijstandswerkzaamheden voor het kantoor van de overheidsgegevens van Navvarre. Gebieden van technologie, innovatie, datacultuur en ethiek. (EXP. 0005-0402-2022-000035)

  • Gunning
    14/05/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
Plaats van uitvoering
NUTS code: anyw
Locatie van de koper
NUTS code: ES220 Navarra
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
236,542.00 EUR
Referentienummer inschrijving
0005-MC08-2024-000008
Beschrijving

Resolutie 216E/2024 van 30 april van de directeur-generaal Telecommunicatie en Digitalisering, tot wijziging van de commissie bij de openbare vennootschap Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC), over de technische bijstandswerkzaamheden voor het Bureau van de regering van Navarra. Gebieden van technologie, innovatie, datacultuur en ethiek in het kader van het plan voor herstel, transformatie en veerkracht (C11.I3 MRR).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: cost
Beschrijving: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
236,542.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Postadres:
Stad: Pamplona
Postcode: 31012
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.