Publications Office of the EU
Meubilair voor de psychopedagogische praktijk in het kader van het project “Education for performance” voor de middelbare school “Ion Băncilă” - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Meubilair voor de psychopedagogische praktijk in het kader van het project “Education for performance” voor de middelbare school “Ion Băncilă”

  • Gepubliceerd
    29/08/2025
  • Uiterste termijn
    01/10/2025
  • Geannuleerd
    06/10/2025
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Geannuleerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
SCOALA GIMNAZIALA " ION BANCILA "
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO221 Brăila
Sector (CPV)
39160000 Schoolmeubilair
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,032.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
15722337/2024/3
Beschrijving

De opdracht heeft tot doel meubilair te leveren voor de psycho-pedagogische praktijk in het kader van het project “Education for performance” voor de middelbare school “Ion Băncilă”, overeenkomstig de vereisten van het bestek, en wel als volgt: Het technisch voorstel wordt opgesteld overeenkomstig het bestek, dat integrerend deel uitmaakt van deze aanbestedingsstukken. De totale geraamde waarde bedraagt 6 032,00 RON exclusief btw: Valuta: RON Aantal dagen tot wanneer de inschrijvers om opheldering kunnen verzoeken vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen/gegadigden: 20 dagen De aanbestedende dienst beantwoordt verzoeken om verduidelijking vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen met 11 dagen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-licitatie.ro
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.e-licitatie.ro
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/10/2025 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Ambalaj din material reciclat
Geraamde waarde
6,032.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.