Publications Office of the EU
Spanje-Cuenca: Diensten voor slibverwijdering - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Cuenca: Diensten voor slibverwijdering

  • Gepubliceerd
    06/08/2016
  • Uiterste termijn
    19/09/2016
  • Gunning
    12/12/2016
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES España
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90513600 Diensten voor slibverwijdering
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
432,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
168,894.00 EUR
Referentienummer inschrijving
CA01/16
Beschrijving

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Postadres: Plaza de España, s/n
Stad: Cuenca
Postcode: 16001
Land: ESP
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
432,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
168,894.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.