Publications Office of the EU
Duitsland-Roth: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Roth: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gepubliceerd
    26/05/2023
  • Uiterste termijn
    23/06/2023
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Landratsamt Roth
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE25B Roth
Locatie van de koper
NUTS code: DE25B Roth
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
LK-Roth_2023_01
Beschrijving

Der Landkreis Roth plant die Sanierung und den Teilneubau der Berufsschule in Roth. Die Schule weist in den Teilen ihres Werkstattbereiches einen Sanierungs-, Umgruppierungs- und Erweiterungsbedarf auf. Hiervon besonders betroffen sind die Werkstattbereiche W3 + W4 sowie die an das Gebäude anschließenden potentiellen Bauflächen.
Die hier befindlichen Fachbereiche Elektro sowie Bau-Holz weisen Nutzflächen von insgesamt 1.574 m2 auf. Im Zuge der Baumaßnahme soll der pädagogische Ansatz der Verbindung von Werkstatt und Theorie in sogenannten integrierten Fachräumen, wie er bereits bei der Sanierung der Abschnitte W5-W7 und einer früheren Erweiterung umgesetzt wurde, fortgesetzt werden.
Erweiterungsraumbedarf
- Bau – Farbe – Holz ca. 522 m2
- Elektrotechnik ca. 126 m2
- Technikerschule ca. 120 m2
Vergeben werden die Objektplanung, die Fachplanung HLS, die Fachplanung ELT und die Tragwerksplanung

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/3/tenderId/123846
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.