Publications Office of the EU
Tsjechië-Vestec: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Vestec: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)

  • Aangekondigd
    23/11/2013
  • Gepubliceerd
    27/02/2014
  • Uiterste termijn
    17/04/2014
  • Gunning
    23/05/2014
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Exbio Praha, a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
39180000 Laboratoriummeubilair
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,000,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
210/14/K
Beschrijving

Předmětem plnění jsou dodávky technologií a laboratorních zařízení.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: S-Invest CZ s.r.o..
Nationaal registratienummer: 25526171
Postadres: Kaštanová 496/123a
Stad: Brno
Postcode: 620 00
Land: CZE
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
6,000,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: DeLab Interier, s.r.o.
Postadres: Rožkova 120
Stad: Pardubice
Postcode: 530 02
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.