Publications Office of the EU
Portugal-Ribeira Grande: Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Portugal-Ribeira Grande: Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis

  • Gepubliceerd
    27/06/2018
  • Uiterste termijn
    23/07/2018
  • Gunning
    13/12/2018
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Locatie van de koper
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Sector (CPV)
90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,017,167.49 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,348,889.80 EUR
Referentienummer inschrijving
01/2018
Beschrijving

Prestação de serviços de exploração do ecoparque I e II da ilha de São Miguel.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Postadres: Rua Engenheiro Arantes de Oliveira, 15 B
Stad: Ribeira Grande
NUTS-code: PT200
Postcode: 9600-228
Land: PRT
Hoofdadres: http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Elektronisch via:
http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
4,017,167.49 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
2,348,889.80 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SUMA, Serviços Urbanos e Meio Ambiente, S. A.
Postadres:
Stad: Ponta Delgada
Postcode:
Land: PRT

Officiële naam: SIGA, Sistema Integrado de Gestão Ambiental, S. A.
Postadres:
Stad: Ponta Delgada
Postcode:
Land: PRT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.