Publications Office of the EU
E-Las Palmas: Beveiligingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Las Palmas: Beveiligingsdiensten

  • Gunning
    28/02/2013
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Delegación Especial de la Agencia Tributaria en Canarias
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES España
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79710000 Beveiligingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,431,923.22 EUR
Referentienummer inschrijving
12350103900
Beschrijving

Servicio seguridad edificios Canarias 2013 a 2015

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,431,923.22 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Seguridad Integral Canaria, S.A
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.