Publications Office of the EU
Spanje-Valladolid: Diensten voor bijzonder onderwijs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valladolid: Diensten voor bijzonder onderwijs

  • Gunning
    06/09/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES418 Valladolid
Locatie van de koper
NUTS code: ES418 Valladolid
Sector (CPV)
80340000 Diensten voor bijzonder onderwijs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
609,390.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
589,626.00 EUR
Referentienummer inschrijving
A2019/008014
Beschrijving

Servicio de apoyo específico con destino a alumnado con discapacidad auditiva usuario de lengua de signos española en centros docentes públicos de la Comunidad de Castilla y León.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
609,390.00
Definitieve waarde van de opdracht
589,626.00 EUR
Gunning van het contract
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.