Publications Office of the EU
Roemenië-Tulcea: Fotokopieerdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Tulcea: Fotokopieerdiensten

  • Gepubliceerd
    01/10/2021
  • Uiterste termijn
    19/11/2021
  • Gunning
    01/09/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO225 Tulcea
Locatie van de koper
NUTS code: RO225 Tulcea
Sector (CPV)
79521000 Fotokopieerdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,239,840.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
14,464,451.84 RON
Referentienummer inschrijving
4026712_2021_PAAPD1312065
Beschrijving

Autoritatea contractanta, prin aplicarea prezentei proceduri, urmareste achizitionarea de SERVICII DE IMPRIMARE, FOTOCOPIERE ȘI SCANARE necesare bunei desfasurari a activitatii SJUTL.
La finalul prezentei proceduri de atribuire se va incheia un acord- cadru pe o perioada de 48 de luni, cu maxim trei operatori economici.
Cantitatile minime acord cadru precum si Cantitatile maxime ale acordurilor cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini.
Cantitatile minime contract subsecvent prcum si Cantitatile maxime ale contractelor subsecvente sunt prevazute in Caietul de sarcini.
Autoritatea contractantă va răspunde consolidat în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data si ora limita stabilită pentru depunerea ofertelor cu conditia ,ca operatorul economic sa solicite clarificarea in termenul prevazut la sectiunea I.3 Comunicare, respectiv 18 zile.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea
Nationaal registratienummer: 4026712
Postadres: Strada: 1848, nr. 32
Stad: Tulcea
NUTS-code: RO225
Postcode: 820195
Land: ROU
Contactpersoon: Victoria Gheba
Hoofdadres: www.spitaltulcea.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,239,840.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
14,464,451.84 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: CICIRIC BIROTICA CONSTRUCT S.R.L.
Postadres: Strada Viticulturii, Nr. 2
Stad: Tulcea
Postcode: 820115
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.