Publications Office of the EU
WCCC25 068 Ontwerpteam voor voormalig Bank of Ireland Lismore - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

WCCC25 068 Ontwerpteam voor voormalig Bank of Ireland Lismore

  • Gepubliceerd
    04/04/2025
  • Uiterste termijn
    02/05/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    02/05/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Waterford City and County Council_103683
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: IE052 South-East
Sector (CPV)
71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
100,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Waterford City en County Council willen een multidisciplinair ontwerpteam onder leiding van een architect aanschaffen voor het voormalige gebouw van de Bank of Ireland in Lismore. De geselecteerde inschrijver moet de interne ontwerplay-out voltooien, aanbestedingsdocumenten opstellen, de bouwfase monitoren en beheren en rollen vervullen van PSDP en Employers Rep. Het vereiste team omvat de volgende vaardigheden: Architect en Employers Representative Landscape Architect Civil/Structural Engineer Quantity Surveyor Project Supervisor voor het ontwerpproces

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/05/2025 16:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
100,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.