Publications Office of the EU
Spanje-Barcelona: Huismeesterdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Barcelona: Huismeesterdiensten

  • Aangekondigd
    09/01/2023
  • Geraamde publicatiedatum
    02/05/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inactief
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Institut Català de la Salut. Centro corporativo
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES51 Cataluña
Locatie van de koper
NUTS code: ES51 Cataluña
Sector (CPV)
98341140 Huismeesterdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,800,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
SER_11
Beschrijving

Servicio de vigilancia Centro corporativo y centros de atención primaria del Institut Catalán de la Salud

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Institut Català de la Salut. Centro corporativo
Postadres: Gran Via de les Corts Catalanes 587, 2a planta. Gerencia de compras y políticas de distribución
Stad: Barcelona
NUTS-code: ES51
Postcode: 08007
Land: ESP
Hoofdadres: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.do?keyword=&reqCode=viewDetail&idCap=204588&department=17000&
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
6,800,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.