Publications Office of the EU
Polen-Lubrza: Diensten op het gebied van vuilnis en afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Lubrza: Diensten op het gebied van vuilnis en afval

  • Gepubliceerd
    10/10/2023
  • Uiterste termijn
    08/11/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    08/11/2023
  • Gunning
    21/11/2023
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
GMINA LUBRZA
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL43 Lubuskie
Locatie van de koper
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Sector (CPV)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,277,778.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
6,571,928.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP.271.10.2023
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania ( odzysk lub unieszkodliwienie ) odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niektórych nie zamieszkałych ( budynków użyteczności publicznej ) oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ( PSZOK) na terenie gminy Lubrza w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/11/2023 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
3,277,778.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
6,571,928.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: TRANS-FORMACJA Marcin Wijatyk
Postadres:
Stad: Ołobok
Postcode: 66-213
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.