Publications Office of the EU
Frankrijk-Parijs: Beplanten en onderhouden van groengebieden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Parijs: Beplanten en onderhouden van groengebieden

  • Gepubliceerd
    18/09/2018
  • Uiterste termijn
    22/10/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    22/10/2018
  • Gunning
    03/01/2019
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Centre des monuments nationaux
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR France
Locatie van de koper
NUTS code: FR France
Sector (CPV)
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
157,458.60 EUR
Referentienummer inschrijving
18.782.211
Beschrijving

Prestations d'entretien des parcs des châteaux de Pierrefonds et Coucy.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=392544&orgAcronyme=f5j
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/10/2018 12:01
Plaats van uitvoering
CPV-code
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
157,458.60 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Un château pour l'emploi
Postadres: 14 avenue de Laon
Stad: Coucy-le-Château
Postcode: 02380
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.