Publications Office of the EU
Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

  • Aangekondigd
    21/03/2025
  • Geraamde publicatiedatum
    25/03/2025
  • Gepubliceerd
    27/03/2025
  • Uiterste termijn
    30/04/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    30/04/2025
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ludzas novada pašvaldība
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: LV005 Latgale
Sector (CPV)
71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
LNP2025/34
Beschrijving

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/04/2025 15:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.