Publications Office of the EU
België-Antwerpen: Bouwen van spoorbrug - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Antwerpen: Bouwen van spoorbrug

  • Gepubliceerd
    12/10/2020
  • Uiterste termijn
    10/11/2020
  • Gunning
    23/12/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
INFRABEL - Directie Asset Management Area North East
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Locatie van de koper
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Sector (CPV)
45221112 Bouwen van spoorbrug
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
13,453,376.90 EUR
Referentienummer inschrijving
I-AM (TR)-068304-F06_0
Beschrijving

De spoorbrug van de dubbelsporige spoorlijn 27A over de Statiestraat en de spoorlijn 12 te Ekeren is aan het einde van zijn levensduur. Deze opdracht 068304 bestaat dan ook uit de vervanging van deze spoorbrug.
Daartoe zullen achtereenvolgens de volgende werkzaamheden plaatsvinden:
- Aanleg en uitrusting van de nieuwe dubbelsporige spoorlijn 27G parallel aan de bestaande L27A. Deze L27G zal gedurende deze opdracht als bypass voor het treinverkeer fungeren tijdens de vervanging van de brug Statiestraat;
- Aansluiting van de L27G op de L12 en gefaseerde omschakeling (spoor per spoor) van het treinverkeer van de L27A op de L27G. Hierdoor kan de L27A ter hoogte van de Statiestraat/kruising L12 tijdelijk buiten exploitatie gesteld worden;
- Afbraak oude stalen spoorbrug L27A;
- Bouw nieuwe betonnen spoorbrug L27A.
Deze opdracht omvat zowel de werkzaamheden gerelateerd aan de omvorming van het spoor (beddingswerken, hydraulica, spoorwerken en bovenleidingswerken) als de werkzaamheden gerelateerd aan de vervanging van de brug (grondwerken, hydraulica, burgerlijke bouwkunde, wegeniswerken). De kabelwerken (signalisatie/telecom/PDST) zullen echter in het kader van een afzonderlijke opdracht aanbesteed worden.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=I-AM+%28TR%29-068304-F05
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
13,453,376.90 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: BAM Contractors
Postadres: Avenue Antoon van Oss 1, bte 2
Stad: Bruxelles
Postcode: 1120
Land: BEL

Officiële naam: Franki Construct sa
Postadres: Kartuizerweg 1
Stad: Kontich
Postcode: 2550
Land: BEL

Officiële naam: Franki Construct nv
Postadres: Kartuizersweg 1
Stad: Kontich
Postcode: 2550
Land: BEL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.