Publications Office of the EU
Dakbedekking - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Dakbedekking

  • Gunning
    29/02/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
69,193.75 EUR
Referentienummer inschrijving
23-2-009/23007233/A23/DA
Beschrijving

Belangrijkste hoeveelheden in de LV „Dakwerk bestaande gebouwen 004 en 005 (Zweden en bux boombouw)”: — Sloopdak met UK (gelost): ca. 307 m² — herassemblage golfvezelcementbekleding met UK: ca. 307 m² — spenglerywerk, gootophangplaat, hangend luifelkanaal: ca. 50 — Regenvalpijp DN70: ca. 31 m — herassemblage daklichtstrip l/b ca. 3, 75/1,10m, h= 55 cm: 1 stuk

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
69,193.75 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Postadres:
Stad: Frankfurt am Main
Postcode: 60488
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.