Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: Opleidingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Portugal-Lissabon: Opleidingsdiensten

  • Gepubliceerd
    01/12/2023
  • Uiterste termijn
    29/12/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    02/01/2024
  • Gunning
    07/06/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sector (CPV)
80500000 Opleidingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
676,817.67 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
575,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
23AS00006448
Beschrijving

Verwerving van opleidingsdiensten op het gebied van cyberbeveiliging voor magistraten en gerechtsdeurwaarders

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Nationaal registratienummer: 510361242
Postadres: Avenida D. João II, 1.08.01E, Torre H Pisos 1,4,12,15,a 17 Lisboa
Stad: Lisboa
NUTS-code: PT17
Postcode: 1990 097
Land: PRT
Hoofdadres: https://igfej.justica.gov.pt/
Elektronisch via:
https://community.vortal.biz/sts/Login
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/01/2024 10:00
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
676,817.67 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
575,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: NTT DATA Portugal, S.A.
Postadres:
Stad: Lisboa
Postcode: 1050-094
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.