Publications Office of the EU
Duitsland-Potsdam: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Potsdam: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gepubliceerd
    09/11/2017
  • Uiterste termijn
    07/12/2017
  • Gunning
    09/03/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Landesamt für Umwelt, Referat W 21
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
84,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
135,497.00 EUR
Referentienummer inschrijving
W21/P/1/VV/30/17
Beschrijving

— Eignungsprüfung der Karthane-Niederung als Flutungspolder,
— Volumenbestimmung der potentiellen Polderfläche,
— Bestimmung des Absenkungspotentials,
— Räumliche Abgrenzung der Polderfläche(n) unter Einbeziehung der bestehenden Restriktionen (u. a. Bahntrasse, Ortschaften, etc.),
— Bestimmung der Position des Einlassbauwerkes (auf Höhe des SW Karthane und ggf. Einlass von oberhalb) unter dem Ziel möglichst viel Wasser in kurzer Zeit gefahrlos in den Polder zu leiten,
— Überschlägige Kostenermittlung zu den notwendigen Deichen, dem Einlassbauwerk und ggf. einem Flutungskanal, sofern das Einlassbauwerk den Flutungspolder oberhalb beschicken soll,
— Hydraulische Berechnung zu Fließvorgängen bei Polderflutungen.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Landesamt für Umwelt, Referat W 21
Postadres: Seeburger Chaussee 2, Haus 2, OT Groß Glienicke
Stad: Potsdam
NUTS-code: DE404
Postcode: 14476
Land: DEU
Hoofdadres: www.lfu.brandenburg.de
Elektronisch via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPCenter/notice/CXP9YY4YW8P
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
84,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
135,497.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Planungsgesellschaft Scholz + Lewis mbH
Postadres:
Stad: Dresden
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.