Publications Office of the EU
Letland-Riga: Telecommunicatiediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letland-Riga: Telecommunicatiediensten

  • Gepubliceerd
    09/02/2022
  • Uiterste termijn
    13/05/2022
  • Gunning
    26/09/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Finanšu ministrija
Plaats van uitvoering
NUTS code: LV006 Rīga
Locatie van de koper
NUTS code: LV00 Latvija
Sector (CPV)
64200000 Telecommunicatiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
316,195.00 EUR
Referentienummer inschrijving
FM 2022/7 (CI)
Beschrijving

Telekomunikāciju pakalpojums

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Finanšu ministrija
Nationaal registratienummer: 90000014724
Postadres: Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919
Stad: Rīga
NUTS-code: LV00
Postcode: LV-1919
Land: LVA
Contactpersoon: Sandra Ozola
Hoofdadres: https://www.fm.gov.lv
Elektronisch via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/68467
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
316,195.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SIA "Latvijas Mobilais Telefons"
Postadres: Ropažu iela 6
Stad: Rīga
Postcode: LV-1039
Land: LVA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.