Publications Office of the EU
Spanje-Almansa: Reinigingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Almansa: Reinigingsdiensten

  • Gunning
    01/08/2018
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gerencia de Atención Integrada de Almansa
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES421 Albacete
Locatie van de koper
NUTS code: ES421 Albacete
Sector (CPV)
90910000 Reinigingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,880,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,661,120.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2017/009169
Beschrijving

Servicio de limpieza de la Gerencia de Atención Integrada de Almansa — 61031200AB17SER00029.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,880,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
2,661,120.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Fissa Finalidad Social, S. L.
Postadres: Plaza de Albatros, s/n
Stad: Cáceres
Postcode: 10001
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.