Publications Office of the EU
Bosoogst en -vervoer in de bosdistricten Gurghiu, Fancel, Răstolița, Sovata, Sighișoara binnen DS Mures - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Bosoogst en -vervoer in de bosdistricten Gurghiu, Fancel, Răstolița, Sovata, Sighișoara binnen DS Mures

  • Gepubliceerd
    18/05/2026
  • Uiterste termijn
    16/06/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    16/06/2026
  • Gunning
    31/08/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sector (CPV)
77211100 Houtvestersdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,656,103.15 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,827,646.90 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
27
Referentienummer inschrijving
159012020265501
Beschrijving

Marktdeelnemers zullen 15 dagen vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen om verduidelijking kunnen verzoeken. De aanbestedende dienst beantwoordt alle verzoeken om verduidelijking/aanvullende informatie duidelijk en volledig op de elfde dag vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen. De lijsten van de te verrichten diensten zijn bij het bestek van elke partij gevoegd. De activiteiten bestaan uit: - neergehaald, gesplitst, verzameld, dicht bij het primaire platform gebracht; - reiniging van de parketvloeren overeenkomstig de bij OMMP nr. 1540/2011 goedgekeurde instructies, zoals nadien gewijzigd en aangevuld; - het sorteren van de houtmassa in het primaire platform in werkhout en brandhout en/of industriële assortimenten, evenals het snijden en voorbereiden voor het laden. indien het technologische project ook voorziet in het vervoer van hout per auto in het entrepot, wordt het uitgevoerd op basis van het tarief voor het vervoer van de soorten en hoeveelheden die door de begunstigde zijn vastgesteld in hoofdstuk E van het technische exploitatieproject (PTE) - andere activiteiten in het kader van PTE De exploitatie van hout wordt uitgevoerd door marktdeelnemers die gecertificeerd zijn voor de houtkap, alsook door natuurlijke personen onder de voorwaarden van artikel 101, lid 3, punt a), van wet nr. 331/2024, opnieuw gepubliceerd, zoals gewijzigd. De houtexploitatie vindt plaats op basis van de exploitatievergunning binnen de in bijlage 2 bij Besluit nr. 1540/2011 vastgestelde maximumduur van de houtexploitatie. De vergunning voor de exploitatie van de scheidingswanden zal worden verleend afhankelijk van het stadium van de nieuwe wettelijke procedures voor de goedkeuring van de bosbouwregelingen door de EPO.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-licitatie.ro
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.e-licitatie.ro
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/06/2026 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.